logo-regium-mini

Tvorba stránekWEB

Vytvoříme návrh a provedeme výrobu webových stránek či e-shopu na zakázku nebo i webové stránky vycházející ze šablony. Vyrábíme webové stránky v responsivním designu nebo i s mobilní verzí. Tvorba webových stránek u nás probíhá formou průzkumu poptávky ve vašem oboru a následně návrhem optimální struktury, grafiky a programováním www stránek.
Pochopiteně zajístíme webhosting, registraci domény a všechny nutné materiály včetně textů a fotografií, pokud si to budete přát.

Vždy vycházíme z toho, že ve skutečnosti nechcete vytvořit pouze webové stránky nebo e-shop, ale chcete pomoci s vaším podnikání.
Většinou jsou hlavní cíle zvýšení profitu a posílení značky firmy. Najdeme pro vás individuální řešení jak po stránce designu tak samotného programování stránek či e-shopu. V neposlední řadě doporučujeme ušetřené prostředky investovat do propagace a funkcionality vašich www stránek.
Proč?
Protože úspěch na internetu již dnes není o programátorech a designu, ale o kvalitním marketingu!
Co naplat, že budete mít krásné stránky, když o vás neví skupina vašich potenciálních zákazníků.
Mnohem větší čas věnujeme marketingovým nástrojům jako např. SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávání na internetu. Naše know-how zajišťuje v této oblasti významnou výhodu před komerčními nabídkami velkých společností, které nabízí pouze placené pozice za velké peníze. Jejich kampaně jsou ale spíše krátkodobé, a mnohdy nepřinesou požadovaný profit. Vlastní know-how efektivně analyzuje poptávku a nabídky konkurence. Je pak velmi pravděpodobné, že si vás najdou vaši potenciální klienti a zákazníci!
Ale pozor, SEO není pro každého! Pokud chcete zlepšit výsledky hned teď, pak vám nepomůže. SEO je běh na dlouhou trať a vyplatí se zejména v případech že, máte silnou značku, víte něco o svých produktech a službách, podnikání vnímáte jako seriózní činnost na delší dobu. Tedy pokud chcete vyprodat ihned váš sklad, pak opravdu musíte oslovit partnera, který tyto kampaně nabízí.

Hlavní činnosti v rámci optimalizace a SEO

 • Analýza klíčových slov
 • Analýza konkurence
 • Úprava technického stavu webu
 • Úprava struktury webu
 • Vylepšení obchodní úspěšnosti důležitých stránek
 • Průběžné vylepšování a rozšiřování obsahu
 • Propagace firmy a obsahu
 • Propagace na sociálních sítích
 • Získávání zpětných odkazů
 • Průběžné zlepšování obchodní úspěšnosti více stránek
 • Průběžné analýzy klíčových slov
 • Získávání zpětných odkazů


V jakých cenových úrovních se pohybujeme:

Tvorba webových stránek včetně designu a textů - od 5.000 Kč
Tvorba e-shopů - od 5.000 Kč
Konzultace a školení - od 1.000 Kč
Analýza a návrh optimalizačních strategií - od 10.000 Kč
Kompletní optimalizace včetně propagace pro malé firmy - od 4.000 Kč za měsíc
Kompletní optimalizace propagace pro větší společnosti - od 12.000 Kč za měsíc
Jednorázová kompletní optimalizace v rámci jednoho webu - od prvotního nastavení až po dlouhodobou kampaň - od 25.000 Kč

Váš úspěch je i náš úspěch!

web regium