logo-regium-mini

Kontaktujte nás

Adresa

    • Ing. Vlastimil Prokop REGIUM
    • Email: info@regium.cz
    • Telefon: +420 777 357 482
    • Kozinova 10, 405 02 Děčín 6
    • IČ: 86717189

Vyloučení odpovědnosti

Na všechny fotografie a texty umístěné na doméně regium.cz se vztahují licenční práva Royalty Free. Nelze je tedy upravovat, šířit bez povolení a nesmí být použity k tisku a to ani v náhledové podobě. Na případové studie se vztahují autorská práva dle Zákona č. 121/2000 Sb. a nesmí být zobrazeny ani na doméně regium.cz, pouze v tištěné podobě poskytnuty klientům na základě řádné objednávky. Používáme pouze legální software a originální techniku.

Kontaktní formulář

Časté dotazy

Stačí zavolat na tel. 777 357 482 či napsat na email info@regium.cz
Pokud je termín již zablokovaný, dozvíte se to buď telefonicky nebo jako odpověď v mailu. V budoucnu bude na stránky přidána funkčnost, kde jednotlivé volné a plně termíny budou zobrazeny v interaktivním kalendáři.
Ano, lze.
Prosíme ale o zájem s patřičným předstihem. Např. focení svatby v cizině potřebujeme vědět alespoň 1 měsíc dopředu. U konzultací vyžadujících cestování v rámci jednoho či dvou dnů stačí týden dopředu. Vše posuzujeme individuálně i v rámci vašich požadavků.
Veškeré přílohy do 30 MB posílejte na info@regium.cz
Pokud přílohy poslat nedokážete nebo je máte natolik velké, že nejdou poslat mailem dohodneme se individuálně.
Obecný dotaz. Ano, poradíme.
I pokud máte pouze nápad, dokážeme vám ho realizovat. Je jedno zda chcete mít vlastní eshop či prodávat na ebay. Dokonce jsme raději, pokud přicházíte ze zcela novým projektem, než napůl funkčním, kde jsou procesy velmi nejasně pochopené. Bohužel, někdy jsou naše doporučení i taková, že projekt ohodnotíme jako zbytečný. Ale i to vám ušetří budoucí problémy.
To je opravdu individuální.
Metody krizového řízení jsou v dnešním podnikání velmi populární. Ale věřte nám, je to dobře. Pokud není správně nastaven proces ať už děláte cokoliv, je riziko, že se něco stane a vy nevíte jak reagovat velké. Krizový plán se sestavuje na základě jasně popsaných nefunkcionalit. Pokud ovšem nejsou jasné, přichází ještě na řadu analýza potřeb. V průměru a malé či střední společnosti trvá sestavení a realizace plánu od 1 měsíce do půl roku.
Pouze v případě komunikace v anglickém nebo německém jazyce.
V současné době není v našich silách poskytnout mnohojazyčné služby ve větším rozsahu. Specializujeme se na služby uvedené v nabídce na našich stránkách.