logo-regium-mini

ProcesKonzultace

Poskytujeme poradenství s maximální mírou loajality. Považujeme za nutné vybudovat si míru důvěry. Neopustíme vás po jedné kampani či konzultaci pokud si budete přát dlouhodobou spolupráci, připravíme model na dlouhodobý horizont.
Poradenství - Konzultace v reklamě a marketingu
Nabízíme konzultace nejen pro účely reklamních a marketingových kampaní. Poskytneme pohled na společnost či podnikatelský záměr pohledem z venku. Společně najdeme vaše slabé a silné stránky, dokážeme ocenit a kvantifikovat vaši konkurenci a najít pro vás vhodná řešení. To že se chováte, či vaše společnost dlouhodobě stejně nestačí.

Co fungovalo před několika lety je dnes téměř nefunkční model.
Pomůžeme vám najít rovnováhu v jinak dynamické a turbulentní době.

Poradenství - Konzultace v oblasti IT
Instalace, konfigurace - Výběr Hardware a Software - Zálohování - Kompletní správa IT - Outsorcing - Hosting - Cloudové služby

Poradenství - Konzultace v podnikání
Každý, kdo chce podnikat má nápady, poznatky a odborné znalosti. Víte, co chcete dělat ale nedokážete projekt realizovat např. z důvodu technologického zázemí?

Uvedeme příklad. Máte produkt, víte, že ho chcete prodávat v e-shopu. Ale nevíte jak, jakou formou. Oslovili jste české společnosti vytvářející e-shopy. E-shop běží ale prodeje jsou za očekáváním. Napadne vás vylepšení, prodávat v zahraničí. Pak nás oslovte. Vtyvoříme vám podnikatelský plán, kde oceníme vaše možnosti a vysvětlíme rizika i příležitosti. Nakonec třeba zrušíte český e-shop a budete prodávat úspěšně na Ebay.

Podnikové informační systémy umožňují správu procesů z více oblastí činnosti společnosti. Jejich smyslem musí být vždy zvýšení ef
Poradenství - Konzultace v oblasti podnikových informačních systémů
ektivity procesů ve společnosti.
Správný informační systém zvýší bezpečnost informací sdílených ve společnosti, centralizuje klíčová data, umožní vedení účetnictví v požadované kvalitě a umožňuí rychlejší reporty a výstupy nejen pro potřeby vedení společnosti.
Výběru vhodného informačního systému je důkladná analýza stávajících potřeb a vnitřních procesů a vyhodnocení možného přínosu a rizika.
Efektivně nasazený informační systém mnohdy vyžaduje užší spolupráci managementu a přináší i změnu ve firemních postupech a IT zázemí. To vše ovšem musí přinést úspory a prokazatelné zvýšení efektivity zaměstnanců.
Naším cílem je vám pomoci v celém procesu. Tedy pomoci s definenicemi vašich požadavků, organizovat a řídit výběrová řízení na dodavatele služeb, pomoci během implementace, komunikovat s vašimi zaměstnanci a pomoci implementovat vaše požadavky.
Pokud již máte informační systém a využíváte ho, pak vám zhodnotíme jeho použití a přínos.

Poradenství - Konzultace v fotografování a fotografií
Pokud potřebujete poradit, jakou máte pořídit techniku, vyzkoušet si ji, pak se na nás můžete obrátit. Čas od času pořádáme také foto workshopy. Poradíme i jak na to - jak fotit s externím bleskem, jak nastavit fotoaparát v daných podmínkách a doporučíme také různé specifické postupy v kreativní fotografii.
Poradenství - Konzultace v oblasti Internetu, webu a optimalizace

konzultace regium