logo-regium-mini

ŘízeníMarketing

Snad nejstarší a nejspolehlivější způsob jak poznat a pochopit potřeby zákazníků či trhu a ovlivňovat jejich intenzitu, načasování a složení v souladu se strategií organizace.

Ruku na srdce - kolik podnikatelů či společností tyto strategie provádí a řídí se jimi? Opravdu si myslíte, že je to zbytečnost?
Víte, že i malý podnikatel, který má marketingovou strategii zpracovanou a řídí se jí je 2x úspěšnější než ten, kdo ji nemá?
Proč tomu tak je?
Poskytneme Vám odpověď: "Pokud mám stanovený plán a dodržuji ho, nehledím na emoce, názory druhých či konkurence, které jsou mnohdy špatné. Proto častěji chybuji. Z těchto chybiček pak narůstá ztráta, i prostředky komunikace se míjí účinkem. Když mi někdo řekne, dej si inzerci do těch a těch novin, zaplatím částku, inzerce vyjde a míjí se účinkem. Pokud to mám naplánované ve strategii, vím, předpokládanou účinnost a vím, kdy inzerci a jakou formou komunikovat. A jak to vím? Na základě námi zpracované marketingové strategie."

A teď, co dělat, když máme ve všem zmatek, maximálně řešíme rozpočet nebo webové stránky a nestačí to?

Pak přichází na řadu krizový marketing.

Krizový marketing
Používáme marketingové nástroje ke zmírnění dopadů krizové situace. Možná si myslíte, že vám nemůže krizová situace nastat. Pak ale můžete zvolit nástroje, které zajistí prevenci v případě selhání. Co dělat když dlouhodobě selhává IT, spadne server, neběží váš eshop či ubývá zákázníků? Právě v takové situaci přichází nástroje krizového marketingu a její nejčastější forma - krizová komunikace.

Případové studie
V případě zájmu vám na osobní schůzce poskytneme případové studie. Studie jsou annonymní, nikde není uvedeno koho se týkaly. Studie neposkytujeme volně ke stažení, zakládáme si na našem know-how.

Internetový marketing
Zajistíme propagaci vaší firmy na internetu. Opět nerozlišujeme zda jsou webové stránky a e-shopy určeny pro malé živnostníky nebo nadnárodní firmy. Internet jako platforma mnohdy rozdíly ve velikosti stírá. Propojujeme propagaci v on-line světě s klasickou reklamou a soustředíme se nejen na přivedení zákazníků, ale i na zvýšení konverze. Pomůžeme s obsahem, grafikou a zajistíme kompletně výrobu webových stránek, internetových obchodů popř. i software na zakázku.

psaní textů