logo-regium-mini

Fotografie a fotografováníFOTOSTUDIO

Dovolujeme si Vám nabídnout fotografování rozličných událostí vašeho života. Milujeme fotografování. Touha zachytit prchavý okamžik v životě nás opravdu baví. Jsme životní entuziasté, proto do našich fotografií dáváme kus sebe. Věříme, že si u nás vyberete z celé škály fotografických služeb - portrétů, fotografování rodin, svateb, miminek, párů a akcí či reklamní a produktové fotografie. V případě zájmu o vlastní fotografování nabízíme také individuální workshopy. Pracujeme na objednání i ve večerních hodinách nebo víkendech..

Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost a věříme, že vám vaše fotografie přinesou radost.
Používáme originální Canon techniku, těla velikosti fullframe. Což zaručuje maximální možnou kvalitu po technické stránce. Pro opravdové fajnšmekry dokážeme zařídit i fotografie profesionálním fotoaparátem Hasselblad H5D, např. pro dokumentaci či expertízy v oblasti umění.
Díky použité fototechnice dokážeme zařídit tisk až na velikost velkých plakátů až po billboardy.
Jsme diskrétní, chápeme vaše soukromí, a proto nikde a nikdy vaše fotografie nebudeme šířit.

Jsme členy Canon Professional Services CPS Canon.Co tedy nabízíme vám všem:

  • Portréty, Rodina, Páry, Miminka - Máme rádi když je fotografie přirozená, snímky jsou uvolněné bez zbytečně složitého pózování. Snažíme se vycházet z toho, co vám připadá jako příjemné, a také pro vás přirozené. Většina originálních fotografií by měla ukazovat vás, jak se cítíte, co prožíváte, čím chcete zaujmout, co si chcete užít. I vlastní proces focení má být zábava a zážitek. Snímky lze pořizovat také venku tak u vás doma, v prostředí, které znáte, a mohlo by být nedílnou součástí vašeho focení.
  • Svatby - Vždy se snažíme co nejméně zasahovat do svatebního dne, nechávat volný průběh všemu, co se během svatby může stát. Vlastně jen dokumentujeme vaší svatbu naším okem. Opravdu neradi něco inscenujeme, svatba má být i na fotografiích taková, jakou ji chcete mít vy a ne fotografové. Preferujeme celodenní fotografování od ranních příprav až po večerní rej. Snažíme zachytit váš příběh - tedy předat vám fotografie jako příběh, na který budete rádi vzpomínat.
  • Svatby v zahraničí - V dnešní době je obvyklé, že spousta párů volí svatby v jiné zemi a to z různých důvodů. Exotické svatby mají často punc něčeho nevšedního. Mnohdy je však problém v komunikaci s lokálními fotografii i s jejich mentalitou a pochopitelně i s cenami v dané zemi obvyklými za služby. Po uhrazení cestovních nákladů a nákladů na ubytování však nabízíme svatební fotografie za stejnou cenu jako v České republice.
  • Školy, tabla, události - v závislosti na vašich požadavcích rádi kreativně zpracujeme témata, pokud to bude v našich silách.


Vždy platíte pouze za naši práci, tedy za přípravu a pořízení fotografie, její retuš a čas strávený fotografováním.

Na tisku fotografií si nic nepřirážíme a poskytujeme je za stejnou cenu jako byste si vaše fotografie šli vytisknout sami do fotolabu.

Vždy se snažíme sestavit zakázku individuálně dle potřeb zákazníka.

Pro použití v komerční sféře nabízíme:

  • Reklamní a produktovou fotografii
  • Fotografie realit a architektury
  • Fotografie pro eshopy
  • Fotografie pro webové stránky


Čas od času pořádáme workshopy
Pokud nějaký veřejně dostupný workshop bude v nabídce, bude uveden termín jeho uskutečnění. Většina workshopů je zdarma, a je myšlena jako forma fotosetkání s možností vyzkoušet novou Canon techniku a zkonzultovat vaše otázky.
Setkáváme se rádi v přírodě či v ateliéru v Praze, kde se platí pouze za pronájem ateliéru na daný počet hodin.

fotostudio

Pro inspiraci

jsou pro vás připraveny

Ukázky fotografií